PERFECT HOUSE to operator znanej i cenionej domeny Klamki.EU, multibrandowy sklep internetowy, posiadający w swojej ofercie oryginalne klamki drzwiowe oraz bogatą paletę alternatywnych akcesoriów, charakteryzujących się niepowtarzalnym wzornictwem i nowatorskim podejściem do kwestii wystroju wnętrz.

Wieloletnie doświadczenie oraz traktowanie pracy zawodowej jako pasji, a także ambicje dążące, aby znaleźć się w ścisłej czołówce sklepów internetowych w przedmiotowej branży, z jednoczesnym uwzględnieniem klientów indywidualnych, jak i odbiorców hurtowych sprawia, że jakość usług utrzymywana jest na bardzo wysokim poziomie.

Naszym priorytetem jest nowoczesne wzornictwo i wysoka jakość oferowanych produktów.

Szanujemy naszych Klientów, dlatego w naszej ofercie nie ma produktów niskiej jakości ani wygórowanych cen. Nieustannie śledzimy nowości i trendy w naszym wąskim segmencie, gdyż mamy świadomość, że specjalizacja asortymentowa i atrakcyjne ceny są doceniane przez naszych Klientów, o czym świadczą pozytywne opinie o naszej firmie.

Zdobyte dotąd doświadczenie, a także nowatorski entuzjazm, to niepodważalna gwarancja fachowości obsługi, terminowości i niskich kosztów zakupu. W przeważającej większości rozwiązania oferowane przez nasz sklep są dostępne od ręki, gdyż mamy je w firmowym magazynie. Jeżeli dany rodzaj klamki jest niedostępny, informację o tym umieszczamy w karcie produktu, możliwie szybko uzupełniając magazyny.

Jeżeli interesuje Cię klamka, której nie ma w naszej ofercie internetowej, skontaktuj się z nami - mailowo, telefonicznie bądź za pośrednictwem wybranego komunikatora. Uczynimy wszystko, aby dany model był dostępny w naszym sklepie.DANE FIRMY:

PERFECT HOUSE Anna Kudelska 

Al. Jana Pawła II 192

21-500 Biała Podlaska

woj. lubelskie

NIP: 537-164-15-98

REGON: 061512161